Naktinė neris

Baidarių nuoma naktį

Prižadame, Laukia

Įsimintiniausias plaukimas

Naktinis Vilnius gražus ir nuostabus vaikštant miesto gatvėmis. Nuostbiai apšviesti pastatai, tiltai... Naktinių klubų, kavinių, restoranų šurmulys nenoromis įsuką į savo nesustojantį ir pašėlusį ritmą.

Kitoks Vilnius

Plaukimo metu susipažinsite su neatrastu naktiniu Vilniumi iš vandens. Tai visai kitas miestas nei, kad esatę įpratę jį matyti.

Romantika tvyro ore

Nors ir esate didžiausias skeptikas, po šio plaukimo tikrai pajusite šiltus jausmus miestui, kuris būdamas Lietuvos sostine gali pasigirti ir bene įspūdingiausiomis upėmis pasaulyje.

Poilsis akims

Plaukimas tamsoje leis atsikvėpt nuo ryškių kompiuterių ekranų ir pasimėgauti gamtos vaizdais pereinančiais į miesto peizažus.

taigi

Pasvarstykim

Naktinių klubų, kavinių, restoranų šurmulys nenoromis įsuką į savo nesustojantį ir pašėlusį ritmą.Išties skamba puikiai, o jei pasakytume, kad šią kelionę galite pradėti iš Vilniaus miesto pakraščio plaukdami baidarėmis, o užbaigti aukščiau minėtame ritme?

Juk rašom, kad

Reikia plaukti

Taip, tikrai nesuklydote, baidares nomuojame ir naktimis, ramiam ir neapsakomu grožiu tviskančiame vandenyje. Šio plaukimo metu Jus pasitiks nakties tyla Verkių regioniniame parke. Artėjant Vilniaus miesto centrui nepakartojama šviesų muzika sveikinsis su ties kiekvienu tiltu.

Tad kam delsti

Mėgaukitės

Prižadame nepamirštamus įspūdžius ir puikią naktinio Vilniaus kelionės pradžią!9/10 plaukusiųjų naktį stebėjosi gamtos grožiu Vilniaus mieste bei pripažino, jog nesitikėjo jog šis plaukimas juos taip maloniai nustebins.

Plaukimus baidarėmis organizuojame tiek pavieniams asmenims ( didesnė kaina) tiek grupėms. Jei esate vienas ir norite plaukti nepermokėdami – kreipkitės drąsiai sukomplektuosime daugiau pavienių asmenų į didesnę grupę.

Plaukimas baidarėmis tai aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas gerinantis ir savijautą ir fizinę formą !

Griebk irklus!

Nesvarbu koks lauke oras, Baidarės turas Vilniuje geriausias sprendimas !

Review Overview
Nuostabu !
Puiki pramoga, rekomenduoju !
Nesu ekstremalalumų mėgėja, tad vyrui pasakius ką veiksime, šiek tiek išsigandau. Tačiau likau maloniai nustebinta, kad naktį plaukti galima labai saugiai ir visai ne ekstremaliai, priešingai gal net sakyčiau romantiškai
First it was a little scary, but when we sit in a kayaks and start paddleing, it was amazing !
Pasakiškas Vilniaus peizažas, kartosime dar.
Uodai labai puolė, bet plaukimas nuostabus
SUMMARY
4.9