Baidarių nuoma naktį

Baidarių nuoma naktį

 

Baidariu nuoma Vilniuje naktį

Naktinis Vilnius gražus ir nuostabus vaikštant miesto gatvėmis. Nuostbiai apšviesti pastatai, tiltai… Naktinių klubų, kavinių, restoranų šurmulys nenoromis įsuką į savo nesustojantį ir pašėlusį ritmą.

Išties skamba puikiai, o jei pasakytume, kad šią kelionę galite pradėti iš Vilniaus miesto pakraščio plaukdami baidarėmis, o užbaigti aukščiau minėtame ritme?

Taip, tikrai nesuklydote, baidares nomuojame ir naktimis, ramiam ir neapsakomu grožiu tviskančiame vandenyje. Šio plaukimo metu Jus pasitiks nakties tyla Verkių regioniniame parke. Artėjant Vilniaus miesto centrui nepakartojama šviesų muzika sveikinsis su ties kiekvienu tiltu.

Prižadame nepamirštamus įspūdžius ir puikią naktinio Vilniaus kelionės pradžią!

Plaukimus baidarėmis organizuojame tiek pavieniams asmenims ( didesnė kaina) tiek grupėms. Jei esate vienas ir norite plaukti nepermokėdami – kreipkitės drąsiai sukomplektuosime daugiau pavienių asmenų į didesnę grupę.

Plaukimas baidarėmis tai aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas gerinantis ir savijautą ir fizinę formą !

 

9/10 plaukusiųjų naktį stebėjosi gamtos grožiu Vilniaus mieste bei pripažino, jog nesitikėjo jog šis plaukimas juos taip maloniai nustebins.

 

Review Overview
Nuostabu !
Puiki pramoga, rekomenduoju !
Nesu ekstremalalumų mėgėja, tad vyrui pasakius ką veiksime, šiek tiek išsigandau. Tačiau likau maloniai nustebinta, kad naktį plaukti galima labai saugiai ir visai ne ekstremaliai, priešingai gal net sakyčiau romantiškai
First it was a little scary, but when we sit in a kayaks and start paddleing, it was amazing !
Pasakiškas Vilniaus peizažas, kartosime dar.
Uodai labai puolė, bet plaukimas nuostabus
SUMMARY
4.9