Baidarių nuoma Nerimi

baidarės Vilniuje renginiams ir iškiloms

 

Baidarių nuomą Nerimi ,  siūlome išbandyti kiekvienam, tiek patyrusiam baidarininkui tiek pradedančiajam turistui. Baidarių nuoma Nerimi puiki atrakcija Jums ir Jūsų draugams! Sunku net apibūdinti kokie nuostabūs gamtovaizdžiai matyti plaukiant baidarės Nerimi per Verkių regioniniu parku : nuostabūs skardžiai, vešlios pakrantės, staigūs upės vingiai. Įplaukus į Vilnių atsiveria nuostabūs Lietuvos sostinės vaizdai: skulptūromis padabinti tiltai,žaliuojančios sostinės pakrantės.

Tai gražus ir lengvas plaukimas, kurio metu jums reikia tik atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius dienos rūpesčius. Šią pramogą siūlome išbandyti visiems vilniečiams bei Vilniaus svečiams. Tai puiki galimybė pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir praleisti pusdienį ar visą dieną iriantis baidarėmis per Lietuvos upių motiną Nerį.

Nuomos kaina:nuo 16 Eur /asmeniui

visų maršrutų kanininkas

Baidarių tipai:Vienvietės bei dvivietės (esant nelyginiam grupės dydžiui vienvietę badarę nuomojame už tą pačią kainą)
Sutikimo vieta:FORUM PALACE apatinė automobilių stovėjimo aikštelė
Plaukimo pabaiga:150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė
Trukmė:Plaukiant nuo Verkių malūno: ~2 val.
Plaukiant nuo Ožkinių: ~4 val.
Kainą sudaro:Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės nuoma
Grupės dydis:NERIBOJAME

 

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją, bet ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums “nesikandžiotų” !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ), kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

 

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

 

Iki pasimatymo baidarėse !