Baidarių nuoma

Nerimi Vilniuje

Prižadame, Laukia

Įsimintiniausias plaukimas

Baidarių nuomą Nerimi,  siūlome išbandyti kiekvienam, tiek patyrusiam baidarininkui tiek pradedančiajam turistui. Baidarių nuoma Nerimi puiki atrakcija Jums ir Jūsų draugams! Sunku net apibūdinti kokie nuostabūs gamtovaizdžiai matyti plaukiant baidarės Nerimi per Verkių regioniniu parku : nuostabūs skardžiai, vešlios pakrantės, staigūs upės vingiai. Įplaukus į Vilnių atsiveria nuostabūs Lietuvos sostinės vaizdai: skulptūromis padabinti tiltai,žaliuojančios sostinės pakrantės.

Kitoks Vilnius

Plaukimo metu susipažinsite su neatrastu naktiniu Vilniumi iš vandens. Tai visai kitas miestas nei, kad esatę įpratę jį matyti.

Patogi lokacija

Plaukimas vyksta Vilniaus miesto centre. Kaip tai įmanoma ? Susitinkame prie Forum palace iš ten pajudame į starto vietą, o plaukimą baigiate prie baltojo tilto. Patogu ir paprasta!

Poilsis akims

Plaukimas gamtoje leis atsikvėpt nuo ryškių kompiuterių ekranų ir pasimėgauti gamtos vaizdais pereinančiais į miesto peizažus.

taigi

Pasvarstykim

Tai gražus ir lengvas plaukimas, kurio metu jums reikia tik atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius dienos rūpesčius. Šią pramogą siūlome išbandyti visiems vilniečiams bei Vilniaus svečiams.

Juk rašom, kad

Reikia plaukti

Tai puiki galimybė pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir praleisti pusdienį ar visą dieną iriantis baidarėmis per Lietuvos upių motiną Nerį.

Tad kam delsti

Mėgaukitės

Prižadame nepamirštamus įspūdžius ir lengą plaukimą tiek suaugusiems, tiek vaikams. Net9/10 plaukusiųjų stebėjosi gamtos grožiu Vilniaus mieste bei pripažino, jog nesitikėjo jog šis plaukimas juos taip maloniai nustebins.

Plaukimus baidarėmis organizuojame tiek pavieniams asmenims ( didesnė kaina) tiek grupėms. Jei esate vienas ir norite plaukti nepermokėdami – kreipkitės drąsiai sukomplektuosime daugiau pavienių asmenų į didesnę grupę.

Plaukimas baidarėmis tai aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas gerinantis ir savijautą ir fizinę formą !

Nuomos kaina:

nuo 16 Eur /asmeniui

visų maršrutų kanininkas

Baidarių tipai:Vienvietės bei dvivietės (esant nelyginiam grupės dydžiui vienvietę badarę nuomojame už tą pačią kainą)
Sutikimo vieta:FORUM PALACE apatinė automobilių stovėjimo aikštelė
Plaukimo pabaiga:150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė
Trukmė:Plaukiant nuo Verkių malūno: ~2 val.
Plaukiant nuo Ožkinių: ~4 val.
Kainą sudaro:Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės nuoma
Grupės dydis:NERIBOJAME

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją, bet ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums “nesikandžiotų” !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ), kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

Iki pasimatymo baidarėse !

Griebk irklus!

Nesvarbu koks lauke oras, Baidarės turas Vilniuje geriausias sprendimas !