Baidarių nuoma VilneleBaidarių nuoma Vilnele, Vilniuje.

 

Populiariausia pramoga Vilniuje vasara – plaukimas baidarėmis Vilnele.

Kodėl ? nes visi, tiek Vilniaus miesto gyventojai tiek svečiai mato Vilniaus mieste tekančias upes ir nori plaukti jomis ! Juk tai geriausias laisvalaikio praleidimas vasarą!

Vilnelė. Maža, bet greita, daugelio lyginama su kalnų upe – Vilnelė, suteiks Jums pluoštą įspūdžių, kuriuos prisiminsite net ir rudenį !

Baidarių nuomos paslaugas Vilniuje teikiame nuo 2010 metų, todėl drąsiai galime teigti jog plaukimas Vilnele, tai tarsi mini Raftingas Lietuvoje. Pati atkarpa nelabai ilga – apie 16 km., tačiau, joje Jūs patir

 

site tokų įspūdžių, kurių ilgai nepamiršite. Nuo užvartos upėje iki besislepiančio akmens po vandeniu.

Žinoma, galėsite pasigrožėti ir Pavilnių regioninio parko vaizdais (netik akmenimis vandenyje 🙂 ). Pučkorių atodanga (aukštis – daugiau nei 65 m, plotis – 260 m), Užupio Respublikos gyvenimu, Bernardinų sodu. O įplaukus į Neries upę po truputį grįšite į Vilniaus miesto ritmą.

Tad laukiame Jūsų !

 

Nuomos kaina:

12,5 Eur /asmeniui 4h.,

 visų maršrutų kanininkas

Baidarių tipai:

Atviro tipo vienvietės bei dvivietės

(Perception gamintojo)

Sutikimo vieta:  Forum Palace apatinė automobilių stovėjimo aikštelė
Plaukimo pabaiga: 150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė
Trukmė: Plaukiant nuo Belmonto: ~2 val.
Plaukiant nuo N.Vilnios užtvankos: ~4 val.
Kainą sudaro: Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės nuoma.
Grupės dydis:

Nuo 6 asmenų.

Nerandate, kas norėtų plaukti kartu su Jumis? Susisiekite su mumis ir mes rasime sprendimą, kad kaina nesikandžiotų !

 

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Baidarių nuoma Vilnele

 

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją. Tačiau ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums „nesikandžiotų“ !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ). Viso to reikia, kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

 

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

 

Iki pasimatymo baidarėse !