Baidarių nuoma Vilnele

Vilnelės išbandymas

Prižadame, Laukia

Įdomiausias plaukimas

Populiariausia pramoga Vilniuje vasara - plaukimas baidarėmis Vilnele.Kodėl ? nes visi, tiek Vilniaus miesto gyventojai tiek svečiai mato Vilniaus mieste tekančias upes ir nori plaukti jomis ! Juk tai geriausias laisvalaikio praleidimas vasarą!

Ekstremalus plaukimas

Retas kuris grįš sausas. Srauni, vingiuota ir išties įdomi upė. Kadangi plaukimas greitas pasiruoškite reakcijo streniruotei!

Patogi lokacija

Plaukimas vyksta Vilniaus mieste. Kaip tai įmanoma ? Susitinkame prie Forum palace iš ten pajudame į starto vietą, o plaukimą baigiate prie baltojo tilto. Patogu ir paprasta!

Poilsis akims

Plaukimas gamtoje leis atsikvėpt nuo ryškių kompiuterių ekranų ir pasimėgauti gamtos vaizdais pereinančiais į miesto peizažus.

taigi

Pasvarstykim

Tai gražus ir lengvas plaukimas, kurio metu jums reikia tik atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius dienos rūpesčius. Šią pramogą siūlome išbandyti visiems vilniečiams bei Vilniaus svečiams.

Juk rašom, kad

Reikia plaukti

Vilnelė. Maža, bet greita, daugelio lyginama su kalnų upe - Vilnelė, suteiks Jums pluoštą įspūdžių, kuriuos prisiminsite net ir rudenį !

Tad kam delsti

Mėgaukitės

Baidarių nuomos paslaugas Vilniuje teikiame nuo 2010 metų, todėl drąsiai galime teigti jog plaukimas Vilnele, tai tarsi mini Raftingas Lietuvoje. Pati atkarpa nelabai ilga - apie 16 km., tačiau, joje Jūs patirsite tokų įspūdžių, kurių ilgai nepamiršite. Nuo užvartos upėje iki besislepiančio akmens po vandeniu.Žinoma, galėsite pasigrožėti ir Pavilnių regioninio parko vaizdais (netik akmenimis vandenyje 🙂 ). Pučkorių atodanga (aukštis – daugiau nei 65 m, plotis – 260 m), Užupio Respublikos gyvenimu, Bernardinų sodu. O įplaukus į Neries upę po truputį grįšite į Vilniaus miesto ritmą.

Plaukimus baidarėmis organizuojame tiek pavieniams asmenims ( didesnė kaina) tiek grupėms. Jei esate vienas ir norite plaukti nepermokėdami – kreipkitės drąsiai sukomplektuosime daugiau pavienių asmenų į didesnę grupę.

Plaukimas baidarėmis tai aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas gerinantis ir savijautą ir fizinę formą !

 

Nuomos kaina:

20 Eur /asmeniui 4h.,

 visų maršrutų kanininkas

Baidarių tipai:

Atviro tipo vienvietės bei dvivietės

(Perception gamintojo)

Sutikimo vieta:FORUM PALACE apatinė automobilių stovėjimo aikštelė
Plaukimo pabaiga:150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė
Trukmė:Plaukiant nuo Belmonto: ~2 val.
Plaukiant nuo N.Vilnios užtvankos: ~4 val.
Kainą sudaro:Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės nuoma.
Grupės dydis:

Nuo 6 asmenų.

Nerandate, kas norėtų plaukti kartu su Jumis? Susisiekite su mumis ir mes rasime sprendimą, kad kaina nesikandžiotų !

  

 

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją, bet ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums “nesikandžiotų” !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ), kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

Iki pasimatymo baidarėse !

Griebk irklus!

Nesvarbu koks lauke oras, Baidarės turas Vilniuje geriausias sprendimas !

Review Overview
Puiki upe, gera paslauga
Smagiai pasiplaukiojome
nice
Perfect
Patiko
Mažai vandens upėje
Kiek per ilgas plaukimas ir vandens mažokai, bet patiko servisas
Nuostabu 🙂
Labai patiko
Super servisas, nemelavo plaukti reikia stebint užtvankos vandens lygi, nes jei perdaug užsmiegosi strigsi visur del seklumo, bet patiko kad kaip ilgai plaukėme
Smag upė, rekomenduoju plaukt su vienvietėmis bidarėmis
mažokai vandens vasarą, bet vėlai rudenį po liučių labai smagi upė
Kiek sekloka, bet smagi upė
guy on mobile sayed that is extreme river - no its f**king crazy and funny river !
Tik pavasari plaukti kai daug vandens
SUMMARY
4.9