Baidarių nuoma Vilniuje

Baidarių nuoma Vilniuje

Turistinių baidarių nuoma  užsiimame jau daugiau nei devynerius metus, todėl galime vadintis Lietuvos sostinės baidarių nuomos ekspertais, turėjome tiek įvairių plaukimų visose Lietuvos upėse, bet tik sostinė privertė pasitempti ir paslaugas teikti visus metus jei tik Vilniaus upės nėra užsitraukusios ledu. Šiuo metu plukdome Voke Vilnele ir Nerimi.

Baidarių nuoma Vilnele

Baidarių nuoma Nerimi

Baidarių nuoma Voke

 

 

 

Baidarės Vilnius komanda plaukimus baidarėmis kaip ir minėjome aukščiau organizuoja visus metus. Pas mus nėra blogo oro, tad baidares plaukiant Vilniuje ir aplinkinėse upėse galite sutikti tiek žiemą, tiek vasarą. Tad jei kas Jums sakė kad baidarių nuoma Vilniuje žiema – misija neįmanoma, Jus apgavo.

 

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?    Baidarių nuoma Vilnije

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

 

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją, bet ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kaina Jums „nesikandžiotų“ !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ), kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

 

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

 

Iki pasimatymo baidarėse !