Baidarių nuomos kainos 
 Sraunioji Vilnelė nuo 12,5 Eur / asmeniui 
 “Naktinis Vilnius” nuo 12,5 Eur / asmeniui
RAMUS plaukimas Nerimi nuo 10 Eur /asmeniui
Įspūdingas plaukimas Voke nuo 15 Eur. / asmeniui
Transportavimas

į plaukimo pradžios vietą

ĮSKAIČIUOTAS Į KAINĄ

(nuo Forum palace)

 Lydintis asmuo  nuo 50 eur. 
Baidarės nuomos kainą sudaro baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenių, nuoma.
Nurodytos kainos galioja visus metus. Dėl išskirtinių grupių, maršrutų ar papildomų pageidavimų kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu.

+37064543456 arba plaukiam@baidaresvilnius.lt

Plaukimus baidarėmis organizuojame visus metus. Pas mus nėra blogo oro, tad baidares plaukiant Vilniuje ir aplinkinėse upėse galite sutikti tiek žiemą, tiek vasarą.

 

Plaukimo organizavimo pradžiamokslis.

Nusprendėte aktyviai praleisti laisvalaikį, tačiau nežinote ką veikti ?

Išsirinkitę upę pagal savo galimybes :

Vilnelė reikalauja patirties, yra ganėtinai sudėtinga kaip pirmam plaukimui baidare. Rekomenduojame plaukti ne mažiau 4 asmenims, jei esate silpniau pasirengę fiziškai, plaukite ne vieni.Galimi tiek mažesnių tiek didesnių grupių plaukimai.

Neris – Lietuvos upių motina, galima plaukiant ir pirmą kartą, plaukiant su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis. Galimi tiek romantiški VIP plaukimai, tiek plaukimai grupėmis.

Vokė. Ši upė skirta baidarių entuziastams ieškantiems ekstremalių išbandymų ir gamtos grožio derinio. Ši upė tinkama plaukti ir pirmam kartui, kadangi leis apsiprasti baidarėje ir finišuosite ties išties sraunia ir įdomia atkarpa. Plaukti galima tiek vienam tiek su kompanija.

Surinkite kompaniją.

Plaukti baidarėmis Vilniuje ar visoje Lietuvoje smagiau su draugų kompaniją, bet ne visada draugai randa laiko ar nematę nuotraukų, negirdėję atsiliepimų nesiryžta plaukti. Todėl net jei ir esate vienas, skambinkite ar rašykite mums drąsiai, sukomplektuosime grupę, kad kainą Jums „nesikandžiotų“ !

Nuspręskite kiek laiko norite plaukti baidare.

Siūlome nuo populiariausių 2 ar 4 valandų maršrutų iki plaukimo visą dieną.

Dieną prieš plaukimą pasirūpinkite geriamu vandeniu, bei sausais rūbais ( maža kas gali nutikti vandenyje 🙂 ), kad plaukimo dieną nevėluodami galėtumėte atvykti į Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelę sutartu laiku.

 

Po plaukimo visada lauksime Jūsų komentarų, kas patiko, kur mums tobulėti ( idealių nebūna).

 

Iki pasimatymo baidarėse !